Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Marka Internorm

gwarancja-1.png

Nr 1 wśród europejskich producentów okien

Wyprodukowanie ponad 20 mln niezawodnych okien ustawia Internorm jako firmę nr 1 wśród europejskich producentów okiennych. Wieloletnie doświadczenie, przedsiębiorcze myślenie oraz stałe inwestycje w innowacje czynią z firmy Internorm nie tylko lidera branży stolarki okiennej, ale również lidera w obszarze nowych technologii okiennych.

Ponad 80 lat doświadczenia!

W roku 1931 zaczęła się historia niewielkiego producenta z Austrii, które dzięki ogromnej charyzmie, stanowczości oraz wizji wzrostu kilku pokoleń rodziny Klingerów została największym producentem okien w Europie. Niewątpliwie wielkie znaczenie w procesie jego rozwoju było powstanie marki Internorm ponad 45 lat temu.

marka-internorm-3.png
marka-internorm-5.png

Internorm w Polsce

Od 2004 roku firma IFTM Internorm Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem produktów marki Internom w Polsce. Od początku intensywnie rozwijamy naszą działalność, poprawiamy standard obsługi klienta, inwestujemy w promocję marki Internorm oraz rozszerzamy siatkę dystrybucji. Działania te prowadzą do ciągłego wzrostu sprzedaży na terenie całej Polski.

Posiadamy umowy dystrybucyjne z wieloma partnerami na terenie całego kraju.

Lider jakości i innowacyjności

To co wyróżnia Internorm w stosunku do innych producentów to idea „całościowej koncepcji systemów okiennych”. Oznacza to, że w firmie odbywają się wszystkie etapy procesu produkcji okien. Począwszy od badań i rozwoju, poprzez wytwarzanie szkła izolacyjnego, wytłaczanie profili, najnowsze technologie wykończenia aż po operacje logistyczne. Dzięki kontrolowaniu każdego etapu udaje się oferować jakość niespotykaną u naszych konkurentów. Dziesięciolecia doświadczeń pozwoliły wypracować technologie i procedury, które stawiają Internorm na pierwszym miejscu, pod względem jakości i innowacyjności okien.

marka-internorm-4.png

Prekursor w branży

Internorm zdecydowanie wyróżnia się innowacyjnością i wykorzystaniem nowoczesnych technologii. W 1966 roku to my, jako pierwsi, zaczęliśmy specjalizować się w produkcji okien PVC. Dzięki śmiałej wizji rozwoju technologicznego, know-how i świetnemu wyczuciu stylistycznemu firma niebawem zdobyła pozycję lidera.

Internorm jest jedyną europejską marką posiadającą 9 certyfikowanych przez Instytut Budownictwa Pasywnego z Darmstadt produktów przeznaczonych do budownictwa pasywnego, co potwierdza naszą wiodącą pozycję w obszarze efektywności energetycznej okien i drzwi.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów bezpłatną papierową wersję

Zamów indywidualną ofertę

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE I OTRZYMAJ OSOBISTĄ OFERTĘ INTERNORM

UZUPEŁNIJ PROSZĘ SWOJE DANE

*pola wymagane przejdź dalej

, INTERESUJESZ SIĘ NASZĄ OFERTĄ JAKO:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, WYBIERZ PROSZĘ JAKIE OKNA CIĘ INTERESUJĄ

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

UFF - TO JUŻ PRAWIE KONIEC, TWOJE UWAGI DO OFERTY:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF