Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Poradnik

Innowacje Internorm – prezentacja w Twoim salonie

Ocena 0
Zdjęcie Innowacje Internorm – prezentacja w Twoim salonie

Ponad 80-letnia historia marki Internorm jest nie tylko przykładem, jak od niewielkiego, rodzinnego zakładu przejść do globalnego potentata rynku. Pokazuje też, jak bardzo innowacyjność wpływa na jakość. Gdyby nie nieustanne poszukiwania nowych rozwiązań, okna Internorm nie byłyby tak doskonałe. Poznaj serię innowacji I-tec dostępną w salonie w Zielonej Górze, dokąd zapraszamy na ekspercką prezentację w dogodnym dla Ciebie terminie.

I-tec Core

Liczy się szczelność i stabilność, dlatego innowacją „Core” jest wyposażenie okna drewniano-aluminiowego HF-410 w rdzeń z połączonych ze sobą warstw drewna o niewielkiej grubości. Tego typu rozwiązania były do tej pory stosowane jedynie w przypadku belek dachowych czy dźwigarów. Zapewnia ono następujące korzyści: specjalne klejenie, przystosowanie do większych rozmiarów, szczególna odporność na skutki wilgoci, elastyczność, możliwość dobierania różnych kolorów, wpływ na korzystniejszą szerokość profili… Jeden element, a jak znaczący!

I-tec Wentylacja

Trudno przecenić ważkość świeżego powietrza dla organizmu. Mieszkańcy domów powinni jak najczęściej wietrzyć pomieszczenia, aby zapewnić sobie i bliskim zdrowy sen i lepsze środowisko codziennego funkcjonowania. Niestety, pyłki, hałasy, niebezpieczeństwo, a przede wszystkim płynące z zewnątrz zimno skutecznie zniechęcają nas do uchylania okien. Technolodzy Internorm pomyśleli więc – a gdyby tak nie uchylać okien? Tak powstał system I-tec Wentylacja, czyli niewielki otwór wewnątrz okna, ogrodzony z dwóch stron stylową kratką. W środku znajduje się wymiennik ciepła, pozwalający odzyskać do 86% uciekającego ciepła! Łatwo policzyć, jaka to oszczędność względem tradycyjnych rozwiązań. Okna trudniej wyważyć, a alergicy mogą zamówić specjalne filtry, chroniące ich przed niepożądanymi czynnikami z zewnątrz.

I-tec Ryglowanie

Jeżeli już o bezpieczeństwie mowa, Internorm dokłada wszelkich starań, aby oferowane okna były trudne do zniszczenia. Zdajesz sobie sprawę, że standardowy sposób ryglowania ułatwia banalne wyważenie okien, bez użycia specjalistycznych narzędzi? Dlatego I-tec Ryglowanie zapobiega temu niebezpieczeństwu, ukrywając mechanizmy w samej ramie. Wpływa to także na idealny, nowoczesny wygląd i łatwe utrzymywanie w czystości.

I-tec Zacienienie

Zasłanianie okna w automatyczny, regulowany sposób? To nie utopia, to I-tec Zacienienie! Dzięki wewnętrznej żaluzji ukrytej w oknie w dowolny sposób możesz zacieniać lub odsłaniać pomieszczenie – tak przed promieniami słońca, jak i wzrokiem przechodniów. Nie musisz instalować prądu – wbudowany moduł fotowoltaniczny korzysta z ekologicznej energii pozyskiwanej z promieni słonecznych. Stylowo, nowocześnie, zgodnie z naturą.

I-tec Oszklenie

W standardowych oknach szyba przyklejana jest punktowo; Internorm seryjnie robi to na całym obwodzie, co nazywa się technologią FIX-O-ROUND, znaną ze świata motoryzacji. Wpływa na stabilność okna, bezpieczeństwo, zwiększoną termoizolację, a także długowieczność produktu.

I-tec Insulation

Innowacja polega na zastosowaniu specjalnego granulatu wtłaczanego do profilu okna pod ciśnieniem, co znacznie poprawia izolacyjność.

SmartWindow System

Rozwiązaniami I-tec, takimi jak Wentylacja i Zacienienie, możesz sterować za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej SmartWindow System. Miej swoje okna pod kontrolą, gdziekolwiek jesteś – zawsze i wygodnie!

Ocena 0

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów bezpłatną papierową wersję

Zamów indywidualną ofertę

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE I OTRZYMAJ OSOBISTĄ OFERTĘ INTERNORM

UZUPEŁNIJ PROSZĘ SWOJE DANE

*pola wymagane przejdź dalej

, INTERESUJESZ SIĘ NASZĄ OFERTĄ JAKO:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, WYBIERZ PROSZĘ JAKIE OKNA CIĘ INTERESUJĄ

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

UFF - TO JUŻ PRAWIE KONIEC, TWOJE UWAGI DO OFERTY:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF