Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Poradnik

Okna Made in Austria – sprawdź zachodnią jakość okien

Ocena 0
Zdjęcie Okna Made in Austria – sprawdź zachodnią jakość okien

Zachodnia jakość okien w Polsce? Z Internorm to możliwe! Odwiedź salon w Zielonej Górze i przekonaj się, co kryje się pod pojęciem „Okna Made in Austria”.

Izolacja

80-letnia historia Internorm stanowi przykład nieustannych poszukiwań najwyższej jakości. W przypadku okien oznaczało to nie tylko próbę stworzenia jak najładniejszych, ale również maksymalnie szczelnych produktów. Szczelność równa się bowiem oszczędność. Jak to działa? Otóż poprzez odpowiednią konstrukcję (najlepsze materiały, brak mostków cieplnych, sposób klejenia szyb po całym obwodzie, przemyślana budowa wewnętrznych komór) oraz montaż zgodny z wytycznymi producenta okna Internorm reklamowane są ze wskazaniem na najwyższy poziom termoizolacji. Jeżeli do pomieszczenia nie przedostają się wilgoć i chłód, to temperatura oraz komfort pozostają na optymalnym poziomie. Tym samym Twoje mieszkanie potrzebuje mniej energii, dlatego płacisz niższe rachunki. Proste? Bardzo! Swoją drogą, ciekawy paradoks – kupić nowoczesne okna i na tym dużo zaoszczędzić.

Innowacje

Okna, które po prostu są, wyglądają normalnie i nie mają szczególnych właściwości – tak wyglądają propozycje z wielu katalogów. Ale nie w Internorm. Technolodzy firmy nieustannie poszukują nowoczesnych rozwiązań, które są w stanie oczarować miłośników inteligentnych rozwiązań w budownictwie. W tym celu austriacka firma przygotowała serię produktów I-tec. W jej ramach oferuje m.in. innowacyjne systemy wentylacji, zacienienia, a także mobilnego sterowania oknami. Brzmi dziwacznie? Niekoniecznie. Z poziomu tabletu czy telefonu możesz zaplanować zasłonienie rolet zasilanych panelem fotowoltanicznym albo ustawić wietrzenie pomieszczenia, które dzięki wymiennikowi ciepła zaoszczędzi do 86% w stosunku do tradycyjnych sposobów wentylacji. Wygodne? Innowacyjne? Nowoczesne? A jakże!

Szeroki, stylowy wybór

Salon okien Internorm w Zielonej Górze to przede wszystkim wiele możliwości. W jednym miejscu możesz obejrzeć i zamówić:

 • Plastikowe lub drewniano-aluminiowe okna w standardzie pasywnym.
 • Aluminiowe nakładki w jednym z kolorów z dużej palety barw.
 • Drzwi zewnętrzne, które spełniają równie istotną rolę w termoizolacji budynku.
 • Nowoczesne dodatki z serii I-tec przeznaczone dla innowacyjnych domów.
 • Rolety, moskitiery, żaluzje i plisy.

Bezpieczeństwo

Wymienione elementy składają się również na bezpieczeństwo Twoje, Twoich bliskich oraz Twojego mienia. Okna i drzwi dostępne w salonie Internorm w Zielonej Górze spełniają wysokie kryteria odporności na włamanie, między innymi dzięki solidnej konstrukcji, ukrytym mechanizmom, mocnemu przeszkleniu oraz inteligentnym dodatkom. Potrafią one zatrzymać włamywacza, zanim wejdzie do środka.

Salon w Zielonej Górze

Jeżeli interesują Cię nowoczesne, stylowe i oszczędne okna dla domu i biura – odwiedź salon Intermorm w Zielonej Górze. Gwarantujemy rzeczową rozmowę i możliwość przetestowania produktów.

Ocena 0

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów bezpłatną papierową wersję

Zamów indywidualną ofertę

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE I OTRZYMAJ OSOBISTĄ OFERTĘ INTERNORM

UZUPEŁNIJ PROSZĘ SWOJE DANE

*pola wymagane przejdź dalej

, INTERESUJESZ SIĘ NASZĄ OFERTĄ JAKO:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, WYBIERZ PROSZĘ JAKIE OKNA CIĘ INTERESUJĄ

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

UFF - TO JUŻ PRAWIE KONIEC, TWOJE UWAGI DO OFERTY:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF