Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Poradnik

Okna PCV – sprawdź najnowocześniejsze rozwiązane w Showroomie w ZG

Ocena 0
Zdjęcie Okna PCV – sprawdź najnowocześniejsze rozwiązane w Showroomie w ZG

Okna Internorm należą do najnowocześniejszych na rynku. Myślisz, że to tylko naiwne hasło reklamowe? Sprawdź już teraz. Poznaj szczegóły oferty austriackiej firmy, by przekonać się, czy naprawdę warto inwestować w innowacje.

Nowoczesne okna PCV Internorm

 • PCV, z którego Internorm produkuje część swoich okien (nie zapominajmy o drewniano-aluminiowych!), stanowi od początku znak rozpoznawczy austriackiej firmy. Właśnie dzięki plastikowym oknom wiele lat temu marce udało się zrewolucjonizować rynek tak krajowy, jak europejski. Najwyższa jakość materiału do dziś gwarantuje doskonałe wyniki produktów w niezależnych testach porównawczych.
 • Okna z oferty Internorm idealnie sprawdzają się w budownictwie pasywnym, muszą więc spełniać jego wyśrubowane parametry dotyczące termoizolacji okien. Dzięki specyficznej konstrukcji komór, a także niwelowaniu możliwości powstawania mostków cieplnych udaje się uzyskiwać efekt, który jest potęgowany poprzez potrójne oszklenie. Naprawdę innowacyjnym podejściem jest seryjna produkcja tak wysoko jakościowych produktów – inne firmy są w stanie wytworzyć je na specjalne zamówienie, podczas gdy my zapewniamy je w ramach standardowej oferty.
 • Innowacyjność spod znaku Internorm kryje się pod nazwą I-tec. Tym oznaczeniem sygnowane są najnowocześniejsze rozwiązania dla inteligentnych domów. Jednym z nich jest I-tec Wentylacja, czyli wyjątkowo przemyślany sposób wietrzenia pomieszczeń bez narażenia się na niebezpieczeństwo włamania i – co niemniej istotne – utratę energii. W okna wstawiany jest niewielki otwór z wymiennikiem ciepła, a następnie zasłania się go stylowymi kratkami. Tym samym świeże, zdrowe powietrze dochodzi do pomieszczenia, kiedy tylko chcesz, jednak jednocześnie nie wiąże się to z utratą energii. Wentylacja bez przeciągów i ubytku ciepła? To możliwe! Rozwiązaniem można sterować z poziomu urządzenia mobilnego.
 • Innym nowoczesnym systemem I-tec jest Zacienienie, czyli plisy umieszczone wewnątrz okna, podnoszone i opuszczane automatycznie, w zależności od Twoich preferencji. No dobrze, a co z zasilaniem? Nie obawiaj się, technolodzy Internorm pomyśleli o wszystkim, wyposażając okna w panele fotowoltaniczne, dostarczające energię nawet przy słabym świetle.
 • Zarówno zacienieniem, jak i wentylacją możesz sterować w wygodny i nowoczesny sposób za pomocą aplikacji mobilnej SmartWindow System, którą bezpłatnie pobierzesz z Google Play lub App Store.
 • Nowoczesność austriackiej firmy wyraża się przede wszystkim w kompleksowości – poczynając od doboru materiału, przez projektowanie, design, dodatki oraz najbardziej szczelne rozwiązania, po prawidłowy montaż wykonywany przez wykwalifikowanych fachowców doświadczonych w systemie montażu MOWO.

Internorm Zielona Góra

O tym wszystkim możesz przekonać się na własne oczy, odwiedzając salon okien i drzwi Intermorm w Zielonej Górze. Merytoryczna rozmowa z ekspertem, prezentacja produktów „na żywo”, a nie tylko z katalogu, możliwość porównania systemów – właśnie dlatego tak serdecznie zapraszamy Cię na spotkanie.

Ocena 0

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów bezpłatną papierową wersję

Zamów indywidualną ofertę

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE I OTRZYMAJ OSOBISTĄ OFERTĘ INTERNORM

UZUPEŁNIJ PROSZĘ SWOJE DANE

*pola wymagane przejdź dalej

, INTERESUJESZ SIĘ NASZĄ OFERTĄ JAKO:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, WYBIERZ PROSZĘ JAKIE OKNA CIĘ INTERESUJĄ

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

UFF - TO JUŻ PRAWIE KONIEC, TWOJE UWAGI DO OFERTY:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF