Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Poradnik

Okna przesuwne – sprawdź jak działa przesuwanie okien w salonie w Zielonej Górze

Ocena 0
Zdjęcie Okna przesuwne – sprawdź jak działa przesuwanie okien w salonie w Zielonej Górze

Okna przesuwne, które mogą pełnić jednocześnie funkcję drzwi, to nowoczesne rozwiązanie dla osób otwartych na świat. Chcesz być bliżej natury? Marzysz o nasłonecznionym, ciepłym i przestronnym wizualnie pokoju? Zajrzyj do salonu Internorm w Zielonej Górze i zobaczy, jak w rzeczywistości prezentują się okna przesuwne.

Wielkie okno na świat

Okna przesuwne mogą osiągać niebagatelne rozmiary 5 x 2,5 m, co daje wiele praktycznych korzyści. Pokaźna wielkość sprzyja dobremu nasłonecznieniu, co z kolei jest gwarantem naturalnego dogrzewania mieszkania. Stąd już o krok do niższych rachunków za energię. Nie tylko powierzchnia ma jednak wpływ na energooszczędność okien przesuwnych od Internorm – ich konstrukcja odgrywa równie istotną rolę. Precyzyjne wykonanie i dokładne spasowanie wszystkich elementów składa się na zaawansowany produkt, który przez wiele lat dobrze spełnia swoją rolę.

Poziom izolacji cieplnej okien przesuwnych Internorm jest tak dobry, że da się je bez problemu zastosować w rygorystycznym budownictwie pasywnym. Duży wpływ ten świetny rezultat ma wykorzystanie potrójnego oszklenia, które znacząco podnosi poziom termoizolacji. Jeżeli gustujesz w energooszczędnych, przyjaznych środowisku, ekologicznych i ciepłych wnętrzach, austriackie okna przesuwne są produktem idealnie trafiającym w Twoje gusta. Do tego dochodzi panoramiczny widok, który docenisz podczas gwiaździstych nocy oraz wschodów i zachodów słońca.

Funkcjonalność i estetyka

Nowoczesny, ale zarazem uniwersalny design najlepiej współgra wizualnie ze współczesnymi wnętrzami, aczkolwiek przy dobraniu odpowiedniego modelu można je ładnie wkomponować w niemal dowolnym pomieszczeniu. Jeśli chodzi o funkcjonalność, to okna przesuwne Internorm powinny zainteresować przede wszystkim osoby, które dysponują niewielką ilością miejsca w pokoju. Tego typu rozwiązanie nie tylko optycznie powiększa wnętrze, ale również wygospodarowuje dodatkowe miejsce, wcześniej zarezerwowane dla skrzydła otwierających i zamykających się drzwi.

Co ważne, pomimo dużych gabarytów drzwi przesuwne Internorm są funkcjonalne, praktyczne i nieskomplikowane w eksploatacji. Łatwość, z jaką może je przesunąć nawet kilkuletnie dziecko, to efekt wdrożenia funkcji soft/lift. Na codzienną wygodę składa się także niski próg, który stanowi dodatkowy element izolacyjny. Dbając o komfort, austriacki producent nie zapomniał o bezpieczeństwie. Okna przesuwne Internorm są bowiem wyposażone w nadzwyczaj odporne i wytrzymałe oszklenie, które jest bardzo trudne do zbicia. Ewentualny włamywacz nie ma szans, żeby się przez nie przedostać niezauważonym.

Szeroki wybór

Internorm daje możliwość indywidualnego dopasowania okien przesuwnych do Twoich wymagań. Możesz wybrać materiał, z którego są wykonane (aluminium lub drewno-aluminium), kolor, styl, wzornictwo, a nawet rodzaj i kształt klamki. Warto osobiście przekonać się, jak wyglądają nowoczesne i energooszczędne okna przesuwne Internorm. Czy pasują do Twojego wnętrza? Czy rzeczywiście są tak duże, jak się wydaje? Jaki poziom oszczędności na rachunkach za ogrzewanie mogą zapewnić? Przyjdź do salonu w Zielonej Górze, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Ocena 0

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów bezpłatną papierową wersję

Zamów indywidualną ofertę

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE I OTRZYMAJ OSOBISTĄ OFERTĘ INTERNORM

UZUPEŁNIJ PROSZĘ SWOJE DANE

*pola wymagane przejdź dalej

, INTERESUJESZ SIĘ NASZĄ OFERTĄ JAKO:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, WYBIERZ PROSZĘ JAKIE OKNA CIĘ INTERESUJĄ

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

UFF - TO JUŻ PRAWIE KONIEC, TWOJE UWAGI DO OFERTY:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF