Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Poradnik

Okno PCV KF410 – innowacyjne połączenie PCV z aluminium

Ocena 0
Zdjęcie Okno PCV KF410 – innowacyjne połączenie PCV z aluminium

Innowacje są nieodłącznym elementem działalności firmy Internorm, napędzając rozwój i sprzyjając nieograniczonemu ulepszaniu produktów. W odpowiedzi na rosnąco potrzeby i wymagania klientów austriaccy inżynierowie skonstruowali okna KF410 – nowoczesne okna, które wyznaczają standardy w branży. Sprawdź, co czyni je wyjątkowym wyborem pośród niezliczonej konkurencji.

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w modelu KF410 dotyczą samych podstaw konstrukcji, czyli materiałów wykorzystanych do produkcji. W tym przypadku mówimy bowiem o doskonałym połączeniu PCV z aluminium, które zapewnia lekkość i ergonomię oraz jednocześnie wysoki poziom izolacyjności cieplnej i akustycznej. Na rdzeń okien KF410 składa się system I-tec Core w postaci sklejonych ze sobą warstw drewna o niedużej grubości, który gwarantuje wyjątkową trwałość, wytrzymałość i odporność na działanie warunków atmosferycznych.

Wykonanie

KF410 to okna Made in Austria, wyprodukowane w sposób precyzyjny i zaawansowany technologicznie, zaprojektowane przez najlepszych inżynierów. Świadczy o tym nie tylko system I-tec Core, ale również wykorzystanie aluminiowej powłoki na zewnątrz, podczas gdy wewnątrz okna KF410 są drewniane. Takie rozwiązanie eliminuje konieczność konserwacji okna na zewnątrz, ponieważ aluminium jest bardziej odporne na działanie czynników pogodowych aniżeli drewno. Z kolei drewno lepiej spisuje się wewnątrz, szczególnie pod względem designu. Internorm potrafi wykorzystać zalety każdego materiału!

Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie nowoczesnej technologii FIX-O-ROUND, która podwyższa izolacyjne okna. Polega ona na dokładnym klejeniu szyby z ramą na całej długości, a nie wyłącznie w kilku punktach, co jest powszechną praktyką. W ten sposób udaje się uzyskać lepszą stabilność i skuteczniejszą izolacyjność termiczną oraz akustyczną. Wydaje Ci się, że nie ma nic prostszego niż sklejenie okna? Nic bardziej mylnego – inżynierowie z Internorm przez długi czas opracowywali technologię klejenia FIX-O-ROUND, którą da się dokładnie wykonać wyłącznie przy użyciu specjalistycznych narzędzi i maszyn dostępnych w austriackich fabrykach.

Izolacyjność

Internorm słynie nie tylko z innowacji, ale także z doskonałej izolacyjności swoich okien – zarówno cieplnej, jak i akustycznej. Najlepszym tego potwierdzeniem jest właśnie model KF410, którego współczynnik przenikalności ciepła wynosi zaledwie 0,64 W/m2K. Oznacza to, że spełnia wymagania okien pasywnych i można go zastosować w budownictwie energooszczędnym. Jeżeli więc szukasz okien zatrzymujących ciepło wewnątrz budynku, model KF410 jest optymalnym wyborem.

Podobnie jest z izolacją akustyczną, która prezentuje najwyższy poziom. Okna Internorm z powodzeniem wygłuszają wszelkie hałasy dobiegające z zewnątrz, nawet jeśli mieszkasz przy zatłoczonej ulicy. Doskonałą izolacyjność cieplną i akustyczną w modelu KF410 uzyskano poprzez klejenie FIX-O-ROUND, zastosowanie 3 uszczelek i dwu- lub trzywarstwowego oszklenia.

Bezpieczeństwo

Którędy złodziej dostaje się domu? Oprócz drzwi najbardziej oczywistym rozwiązaniem są okna. W końcu jakim problemem jest zbicie szyby czy wyważenie ramy? Prawdę mówiąc żadnym, jeżeli poziom bezpieczeństwa okna jest niski, a włamywacz ma choć trochę wprawy i dysponuje jakimkolwiek narzędziem. Co innego, gdy intruz musi się męczyć z oknem wytrzymałym, solidnym i wyposażonym w różnego rodzaju mechanizmy zabezpieczające – wówczas istnieje duża szansa, że jego plany spełzną na niczym.

Właśnie takim oknem jest Internorm KF410. Wpływ na jego wysoki poziom bezpieczeństwa ma nie tylko precyzyjna i trwała konstrukcja, choć ona oczywiście odgrywa ważną rolę, ale także możliwość wyboru modelu z ukrytymi okuciami oraz potrójnym oszkleniem i niezbijającą się szybą. Doposażenie okna KF410 w te elementy sprawia, że osiąga ono kategorię bezpieczeństwa RC2. Oznacza to, że rabuś musi poświęcić co najmniej 3 minuty na jego sforsowanie.

Desing

Model KF410 oferuje funkcjonalność, bezpieczeństwo i najwyższą jakość wykonania, ale uwzględnia również kwestie estetyczne. Nowoczesna aluminiowa nakładka po zewnętrznej stronie i drewno po wewnętrznej powodują, że okna Internorm można bez problemu dopasować praktycznie do każdego wnętrza, bez względu na styl, zgodnie z którym je urządzono. Model KF410 dostępny jest w różnych kolorach i wzorach. Wybrać można również sam gatunek drewna, z którego wykonano okno: dąb, jesion lub modrzew.

Ocena 0

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów bezpłatną papierową wersję

Zamów indywidualną ofertę

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE I OTRZYMAJ OSOBISTĄ OFERTĘ INTERNORM

UZUPEŁNIJ PROSZĘ SWOJE DANE

*pola wymagane przejdź dalej

, INTERESUJESZ SIĘ NASZĄ OFERTĄ JAKO:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, WYBIERZ PROSZĘ JAKIE OKNA CIĘ INTERESUJĄ

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

UFF - TO JUŻ PRAWIE KONIEC, TWOJE UWAGI DO OFERTY:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF