Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Poradnik

Okno przesuwne HS330

Ocena 0
Zdjęcie Okno przesuwne HS330

W niniejszym artykule pragniemy przedstawić zalety okien przesuwnych HS 330. W naszym salonie w Zielonej Górze masz możliwość obejrzenia, jak w rzeczywistości prezentuje się to niezwykłe rozwiązanie. Poznaj okno w rozmiarze XXL, a także 15 powodów, dla których warto rozważyć jego zakup.

15 zalet okna Internorm HS 330

 1. Jak wszystkie okna austriackiej firmy Internorm, również HS 330 spełnia najwyższe standardy izolacji cieplnej. W przypadku tej oferty współczynnik wynosi aż 0,68 W/m2K, dlatego produkt z powodzeniem stosowany jest w budownictwie pasywnym.
 2. Podczas gdy inne firmy robią to na specjalne zamówienie, my już w standardzie oferujemy seryjne, potrójne oszklenie, co wpływa na temperaturę i bezpieczeństwo pomieszczenia.
 3. Nie bez przyczyny okna HS 330 reklamowane są jako „XXL”. Ich maksymalny rozmiar może wynosić aż 5,8 na 2,8 metra, co daje ponad 16 metrów kwadratowych jednolitej powierzchni! Zalet tego rozwiązania istnieje aż nazbyt wiele: zbliżenie z naturą, maksymalnie dużo światła w pomieszczeniu, naturalne dogrzewanie wnętrza, rewolucyjny design to tylko niektóre z nich.
 4. Energooszczędność bezpośrednio wpływa na comiesięczne wydatki związane z ogrzewaniem; im bardziej szczelne okna i efektywniejsze nagrzewanie oraz zatrzymywanie energii, tym więcej pieniędzy zaoszczędzisz. Ciekawym paradoksem jest fakt, że inwestując w droższe okna, odkładasz w przyszłości najwięcej!
 5. Rozwiązania Internorm są ze sobą kompatybilne. Wybierając duże okno, nie zamykasz się przed możliwością wstawienia dodatków, zacienienia czy inteligentnych rozwiązań. Stylistycznie komponują się ze sobą, więc rozmiar w tym przypadku naprawdę nie ma znaczenia.
 6. Do oszklenia zastosowano szyby ESG, które w wypadku zniszczenia nie pękają na duże kawałki. Nawet jeżeli dojdzie do przykrego incydentu, nikomu nie powinna stać się krzywda. Swoją drogą, do wybicia tak solidnego okna potrzeba naprawdę ogromnej siły.
 7. W HS 330 zbilansowano parametry i nowoczesny design. Możesz cieszyć się kanciastymi profilami od wewnątrz i na zewnątrz, a także wstawiać nawet dwa okna na sąsiadujących ścianach – szklane narożniki pozwolą uzyskać bardzo nowoczesny wygląd.
 8. Myślisz sobie, że tak wielkie okno, pełniące zarazem funkcję przesuwnych drzwi, jest trudne w otwieraniu? Wszak waży około 400 kilogramów… Otóż nic bardziej mylnego! Okazuje się bowiem, że dzięki specjalnej konstrukcji ukrytej prowadnicy HS 330 mogą przesuwać nawet dzieci.
 9. Kolejnym udogodnieniem w kwestii łatwego otwierania jest specjalna funkcja Soft/Lift, która umożliwia nie tylko lekkie, ale i łagodne przesuwanie, bez szkody dla produktu.
 10. Bardzo ważną funkcją w izolacji okien pełni próg. Dzięki zastosowaniu włókna szklanego wytrzymałość uzupełnia się z szczelnością.
 11. Sam próg jest bardzo niski, praktycznie niezauważalny. W ten sposób likwidujemy niebezpiecznie i niekomfortowe bariery dla dzieci oraz niepełnosprawnych. Szczególnie w domu zależy nam, aby każdy czuł się dobrze, prawda?
 12. Jeżeli zechcesz, okno przesuwne HS 330 może zostać wyposażone w rozwiązania, które zapewnią klasę odporności na włamanie RC2. Zatrzymaj włamywacza… na parapecie. Im bardziej ukryte mechanizmy i stabilniejsza konstrukcja okna, tym trudniej je wyważyć.
 13. Już sam rozmiar okna sprawia, że do środka pomieszczenia dostaje się dużo światła. Jeżeli dołożymy do tego niezwykle wąskie profile… niech nastanie jasność!
 14. Zastanawiasz się, czy okno będzie pasowało do wystroju wnętrza? Wybierz nakładkę aluminiową i dowolny kolor. W ten sposób maksymalnie spersonalizujesz ostateczny wygląd przeszklenia.
 15. Wybierz spośród jednej z trzech eleganckich klamek i dopasuj je do wnętrza biura, mieszkania czy domu.

Do zobaczenia na indywidualnej prezentacji w salonie Internorm w Zielonej Górze!

Ocena 0

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów bezpłatną papierową wersję

Zamów indywidualną ofertę

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE I OTRZYMAJ OSOBISTĄ OFERTĘ INTERNORM

UZUPEŁNIJ PROSZĘ SWOJE DANE

*pola wymagane przejdź dalej

, INTERESUJESZ SIĘ NASZĄ OFERTĄ JAKO:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, WYBIERZ PROSZĘ JAKIE OKNA CIĘ INTERESUJĄ

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

UFF - TO JUŻ PRAWIE KONIEC, TWOJE UWAGI DO OFERTY:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF