Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Poradnik

Porównanie systemów okiennych – nieograniczone możliwości łączenia systemów

Ocena 0
Zdjęcie Porównanie systemów okiennych – nieograniczone możliwości łączenia systemów

Marka Internorm od ponad 80 lat zdobywa rosnącą popularność i szacunek jako lider branży. Sukces zawdzięcza przede wszystkim wysokiej jakości oraz innowacjom. Zalety firmy uzupełnia kompleksowość, ponieważ to właśnie zróżnicowana oferta, dostępna również w naszym zielonogórskim salonie, pozwala zachęcić do wymiany okien na lepsze.

Okna energooszczedne

Podstawowym produktem, z którego słynie Internorm, są okna spełniające wysokie wymagania budownictwa pasywnego. Sposób konstrukcji, oszklenie, innowacyjne wykonanie – wszystkie te elementy sprawiają, że prawidłowo zamontowane okna okazują się niezwykle szczelne, gromadząc energię i wprowadzając do domowego budżetu zauważalne oszczędności. Do produkcji wykorzystuje się drewno, aluminium oraz PCV, jednak praktycznie każdy model jest godny polecenia, a co więcej – niezwykle estetyczny.

Przesuwne drzwi

Nawet jeśli na jednej ze ścian Twojego pomieszczenia znajdują się duże okna Internorm, nie blokuje to możliwości zastosowania przesuwnych drzwi austriackiej firmy. Sięgnij po okna, których szerokość sięga niemal 6 metrów i w designerski sposób unowocześnij wygląd pomieszczenia. Przesuwne okna panoramiczne wbrew pozorom nie są ciężkie i drogie. Skonsultuj wymiar i sensowność zastosowania tego rozwiązania w Twoim domu z ekspertem w salonie Internorm w Zielonej Górze!

Technologie I-tec

Okna Internorm aż się proszą o połączenie z dodatkami sygnowanymi marką I-tec. Internorm stawia na innowacje, dlatego od lat rozwija coraz nowsze produkty, zmieniające mieszkanie w inteligentny dom. Takie rozwiązania jak I-tec Wentylacja lub I-tec Zacienienie sprawdzają się w codziennym życiu, a sterujesz nimi z poziomu aplikacji mobilnej instalowanej w Twoim telefonie.

Zacienienie

W salonie Internorm w Zielonej Górze zamówisz profesjonalne zacienienie dla Twoich okien – niezależnie od tego, czy są to plisy, rolety, moskitiery, czy żaluzje. Skomponuj idealny wygląd zewnętrznych i wewnętrznych rozwiązań podczas jednych zakupów!

Drzwi zewnętrzne

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko okna, ale i drzwi, niesłusznie lekceważone w temacie termoizolacji budynków. Wybierz model pod kątem designu i parametrów. Witaj swoich gości w progach ciepłego, energooszczędnego domu.

Salon w Zielonej Górze

O możliwościach optymalnego połączenia systemów porozmawiaj z nami w naszym zielonogórskim salonie. Z chęcią zaprezentujemy najlepsze produkty sygnowane jako „Made in Austria”!

Ocena 0

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów bezpłatną papierową wersję

Zamów indywidualną ofertę

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE I OTRZYMAJ OSOBISTĄ OFERTĘ INTERNORM

UZUPEŁNIJ PROSZĘ SWOJE DANE

*pola wymagane przejdź dalej

, INTERESUJESZ SIĘ NASZĄ OFERTĄ JAKO:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, WYBIERZ PROSZĘ JAKIE OKNA CIĘ INTERESUJĄ

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

UFF - TO JUŻ PRAWIE KONIEC, TWOJE UWAGI DO OFERTY:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF