Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Poradnik

Prezentacja SmartWindow System

Ocena 0
Zdjęcie Prezentacja SmartWindow System

Marka Internorm zdobyła renomę nie tylko 80-letnim doświadczeniem i najwyższą jakością produkcji, ale również innowacyjnym podejściem do nowoczesnych technologii. Okazuje się więc, że nawet branża okiennicza korzysta z elektronicznych odkryć. Najlepszym przykładem jest innowacyjny system zarządzania oknami aplikacją mobilną dostępny w produktach Internorm. Poznaj SmartWindow System!

SmartWindow System

SmartWindow System to aplikacja mobilna pozwalająca na automatyczne i wygodne zarządzanie inteligentnymi rozwiązaniami Internorm: I-tec Zacienienie oraz I-tec Wentylacja. Darmową apkę pobierzesz na smartfona lub tablet w sklepach Google Play (Android) oraz App Store (Apple). Obsługa jest intuicyjna, a konto personalizowane pod kątem indywidualnych ustawień. Miej pewność, że zarządzasz domem, gdziekolwiek jesteś! A teraz poznaj zalety systemów składających się na kompleksową usługę SmartWindow System, którą przetestuje i zamówisz w naszym salonie Internorm w Zielonej Górze.

I-tec Wentylacja

Zalet jak największego dostępu świeżego powietrza nie trzeba nikomu przedstawiać. Wiesz, że świeże powietrze równa się zdrowy sen, większa energia do podejmowania działań, lepsze samopoczucie. Niestety, wietrzenie, szczególnie w sezonie jesienno-zimowym, wiąże się z kosztami, gdyż nawet chwila otwartego okna oznacza ogromne straty energii, co z kolei przekłada się na zwiększone wydatki na ogrzewanie lub niezdrową rezygnację z wentylacji. I-tec Wentylacja stanowi kolejny dowód na słuszność powiedzenia, że proste rozwiązania są najlepsze.

Mechanizm I-tec Wentylacja polega na tym, że w środku okna instaluje się, w niewielkim otworze, wymiennik ciepła, czyli urządzenie pozwalające przepuszczać powietrze przy zachowaniu nawet 86% energii. Mechanizm jest praktycznie niewidoczny, a jedynym jego śladem są niewielkie kratki po obu stronach okna. Sterowanie za pomocą aplikacji ułatwia kontrolę nad regularnym wietrzeniem. Jeżeli masz problemy natury alergicznej, zainstaluj dodatkowe filtry i ciesz się nieograniczoną swobodą w kwestii wentylacji.

I-tec Zacienienie

Powodów, dla których zasłaniamy okna, jest wiele – wśród nich na pewno chęć ograniczenia dopływu światła oraz widoczności wnętrza pomieszczenia. Chcesz zrezygnować z firan, zasłon i zewnętrznych rolet? Nic bardziej prostszego – w oknach Internorm możesz zainstalować wewnętrzne rolety. Jak nimi sterować? Elektrycznie. Czy oznacza to konieczność doprowadzenia energii kablem? Niekoniecznie! I-tec Zacienienie to system wykorzystujący energię słoneczną poprzez moduł fotowoltaiczny. Ekologicznie i komfortowo zautomatyzuj zasłaniania okien. Bez zbędnych kompromisów!

Ocena 0

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów bezpłatną papierową wersję

Zamów indywidualną ofertę

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE I OTRZYMAJ OSOBISTĄ OFERTĘ INTERNORM

UZUPEŁNIJ PROSZĘ SWOJE DANE

*pola wymagane przejdź dalej

, INTERESUJESZ SIĘ NASZĄ OFERTĄ JAKO:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, WYBIERZ PROSZĘ JAKIE OKNA CIĘ INTERESUJĄ

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

UFF - TO JUŻ PRAWIE KONIEC, TWOJE UWAGI DO OFERTY:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF