Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Poradnik

Wilgoć w domu – sprawdź jak działa system Itec-Wentylacja

Ocena 0
Zdjęcie Wilgoć w domu – sprawdź jak działa system Itec-Wentylacja

Jeżeli mówimy o wilgoci, trudno orzec, czy jest większym wrogiem człowieka, czy budownictwa. Nie zmienia to faktu, że budując lub remontując dom, musisz ją powstrzymać. Dla zdrowia, komfortu i oszczędności. Na szczęście istnieje wiele nowoczesnych systemów, które rozwiązują problem bez generowania dodatkowych kosztów.

Problemy z wilgocią

 • Wilgoć atakuje ściany, mury, generuje duże koszty remontów. Rozsadza pomieszczenie i powoduje permanentny problem, którego nie zwalczysz bez podjęcia zdecydowanych działań.
 • Wilgoć wpływa na temperaturę pomieszczenia i obniża komfort mieszkania.
 • Wilgoć negatywnie oddziałuje na zdrowie i samopoczucie mieszkańców. Ułatwia złapanie wirusa, powoduje przeziębienie, pozwala rozwijać się zarazkom, bakteriom i alergiom. Stanowi szczególne zagrożenie dla dzieci oraz seniorów.

Wentylacja podstawą

Aby uniknąć rozwijania się wilgoci w domu, potrzebujesz szczelnych okien i drzwi, a także regularnej wentylacji pomieszczeń. Wietrz pokoje jak najczęściej, poczujesz się dzięki temu lepiej. Odczujesz to podczas snu i w trakcie przypływów energii do podejmowania codziennych aktywności. Niestety, wietrzenie pokoju nie zawsze jest możliwe. Dlaczego? Z kilku powodów:

 • Do pomieszczenia gwałtownie wdziera się chłód. Godzina drogiego ogrzewania w przeciągu chwili idzie na marne. Pieniądze dosłownie wylatują za okno.
 • Z zewnątrz dochodzą niepożądane dźwięki, niemiłe zapachy, pyłki wywołujące reakcje alergiczne. W takiej sytuacji uchylanie okien również nie należy do najlepszych pomysłów.
 • Boisz się o bezpieczeństwo mieszkańców oraz mienia. Uchylone okno łatwo wyważyć, dlatego nie możesz zostawiać otwartego nawet na chwilę nieobecności.

Internorm I-tec Wentylacja

Rozwiązaniem Twojego problemu jest rewolucyjny system I-tec Wentylacja austriackiej firmy Internorm. Innowacja jest genialna w swojej prostocie. Mianowicie wewnątrz okna wykonuje się niewielki otwór, zakryty z obu stron stylowymi, niemal niewidocznymi kratkami. W środku instaluje się wymiennik ciepła, który pozwala zaoszczędzić do 86% energii względem tradycyjnego wietrzenia, wpuszczając świeże powietrze do środka. Dodając do tego specjalne filtry, można zabezpieczyć się na przykład przed pyłkami. Całością systemu sterujesz za pomocą aplikacji mobilnej SmartWindow System. Proste? Banalne! Wietrz jak najczęściej, chroniąc dom przed wilgocią i dostarczając maksymalną ilość świeżego, zdrowego powietrza!

Zapraszamy do salonu Internorm w Zielonej Górze. Z przyjemnością zaprezentujemy Ci I-tec Wentylację na żywo! Przy okazji dowiesz się, w jaki sposób austriacka firma stała się liderem europejskiego rynku okien pasywnych.

Ocena 0

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów bezpłatną papierową wersję

Zamów indywidualną ofertę

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE I OTRZYMAJ OSOBISTĄ OFERTĘ INTERNORM

UZUPEŁNIJ PROSZĘ SWOJE DANE

*pola wymagane przejdź dalej

, INTERESUJESZ SIĘ NASZĄ OFERTĄ JAKO:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, WYBIERZ PROSZĘ JAKIE OKNA CIĘ INTERESUJĄ

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

UFF - TO JUŻ PRAWIE KONIEC, TWOJE UWAGI DO OFERTY:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF